HMK107B7103KA-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | HMK107B7103KA-T |
Opis | CAP CER 10000PF 100V X7R 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | HMK107B7103KA-T Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Napięcie wysokie |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,035" (0,90mm) |