C1608X7R2A103K080AA
Numer produktu DigiKey
445-1304-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-1304-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-1304-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1608X7R2A103K080AA
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1608X7R2A103K080AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)