1210PC333KAT1A nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
Udoskonalony
Knowles Syfer
KEMET
Similar
TDK
Similar
TDK
0.033 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)