1210J2500333JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
Similar
TDK
Similar
TDK
W magazynie: 600
W magazynie: 983
0.033 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210J2500333JXT
Numer produktu DigiKey
1210J2500333JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210J2500333JXT
Opis
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1210J2500333JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)