C1210V333KCRACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.033 µF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1210V333KCRACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210V333KCRACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210V333KCRACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210V333KCRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210V333KCRACTU
Opis
CAP CER 0.033UF 500V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1210V333KCRACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), wysokie napięcie, ArcShield™
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)