0201ZD103KAQ2A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 158 184
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Murata Electronics
Bezpośrednie
Taiyo Yuden
Knowles Novacap
KEMET
TDK
TDK
YAGEO
YAGEO
10000 pF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0201ZD103KAQ2A
Numer produktu DigiKey
0201ZD103KAQ2A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0201ZD103KAQ2A
Opis
CAP CER 10000PF 10V X5R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0201ZD103KAQ2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)