KGM03AR51A103KH
Numer produktu DigiKey
478-KGM03AR51A103KHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM03AR51A103KHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM03AR51A103KHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM03AR51A103KH
Opis
CAP CER 10000PF 10V X5R 0201
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM03AR51A103KH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)