CC0201JRX7R7BB103
Numer produktu DigiKey
13-CC0201JRX7R7BB103TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0201JRX7R7BB103CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0201JRX7R7BB103DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0201JRX7R7BB103
Opis
CAP CER 10000PF 16V X7R 0201
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0201JRX7R7BB103 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)