APTD1608ZGCK
Numer produktu DigiKey
754-1805-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-1805-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-1805-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APTD1608ZGCK
Opis
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Szczegółowy opis
Zielone 525nm Wskaźniki LED - dyskretne 3,3V 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
APTD1608ZGCK Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3,3V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Długość fali - szczytowa
515nm
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
1,10mm
Rozmiar soczewki
Śr. 0,70mm