APTD1608VBC/D
Numer produktu DigiKey
754-1804-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-1804-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-1804-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APTD1608VBC/D
Opis
LED BLUE CLEAR CHIP SMD
Szczegółowy opis
Niebieskie 470nm Wskaźniki LED - dyskretne 3,3V 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
APTD1608VBC/D Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3,3V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Kąt widzenia
40°
Długość fali - szczytowa
465nm
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
1,10mm
Rozmiar soczewki
Śr. 0,70mm