APA2107LZGCK
Numer produktu DigiKey
754-1924-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-1924-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-1924-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APA2107LZGCK
Opis
LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Szczegółowy opis
Zielone 525nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,65V 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
APA2107LZGCK Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,65V
Prod.
Prąd - próby
2mA
Seria
Długość fali - szczytowa
515nm
Konfiguracja
Standard
Rozmiar / wymiar
2,10mm x 1,00mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
0,60mm
Styl soczewki
Prostokątne z kopułkową górną częścią
Bazowy numer produktu
Rozmiar soczewki
1,70mm x 0,60mm