LM73605QRNPRQ1
Numer produktu DigiKey
296-49517-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-49517-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-49517-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM73605QRNPRQ1
Opis
IC REG BUCK ADJ 5A 30WQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 1V 1 Wyjście 5A 30-WFQFN, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM73605QRNPRQ1 Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (maks.)
34,2V
Prod.
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przełączania
350kHz - 2,2MHz
Status części
Aktywny
Prostownik synchroniczny
Tak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Klasa
Motoryzacja
Topologia
Kwalifikacja
AEC-Q100
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Napięcie - wejściowe (min.)
3,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
30-WQFN (6x4)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V