APA2107LSECK/J3-PRV
Numer produktu DigiKey
754-2094-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-2094-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-2094-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APA2107LSECK/J3-PRV
Opis
LED RED CLEAR 2SMD R/A
Szczegółowy opis
Czerwone 625nm Wskaźniki LED - dyskretne 1,8V 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
APA2107LSECK/J3-PRV Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,8V
Prod.
Prąd - próby
2mA
Konfiguracja
Niezależne
Długość fali - szczytowa
640nm
Rozmiar / wymiar
2,10mm x 1,00mm (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,70mm
Rozmiar soczewki
1,70mm x 0,60mm