OEJL-75-3-7
Numer produktu DigiKey
226-3094-ND
Producent
Numer produktu producenta
OEJL-75-3-7
Opis
KNOB KNURLED 0.236" METAL
Szczegółowy opis
Radełkowana, diament Gałki 0,236" (6,00mm) Wał z Lina na górze Metal Matowe przezroczyste
Kategoria
Średnica
0,750" (19,05mm)
Wysokość
0,625" (15,88mm)
Kolor
Matowe przezroczyste
Rozmiar wału
0,236" (6,00mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 10
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Kolor alternatywny
KNOB KNURLED 0.236" METAL
W magazynie: 100
KNOB KNURLED 0.236" METAL
W magazynie: 101
KNOB KNURLED 0.236" METAL