PTR901-2015K-A103
PTR901-2015K-A103
PTR901-2015K-A103
Numer produktu DigiKey
PTR901-2015K-A103-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTR901-2015K-A103
Opis
POT 10K OHM 1/40W CARBON LOG
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Obrotowe, SPST 1.0 Obrót Węgiel 0,025W, 1/40W Wtyki PC, blokady płytki
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTR901-2015K-A103 Modele
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Rezystancja (omy)
10k
Długość aktuatora
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,025W, 1/40W
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,445" x 0,374" (11,30mm x 9,50mm)