T523W686M016APE1007280 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 1 000
Arkusz danych
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T523W686M016APE1007280
Numer produktu DigiKey
T523W686M016APE1007280-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T523W686M016APE1007280
Opis
CAP TANT POLY 68UF 16V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T523W686M016APE1007280 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
68 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
W
Napięcie - znamionowe
16 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz