T523W686K020APE100
Numer produktu DigiKey
399-T523W686K020APE100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T523W686K020APE100
Opis
CAP TANT SMD POLYMER
Standardowy czas realizacji przez producenta
45 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T523W686K020APE100 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz
Producent
KEMET
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
68 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Napięcie - znamionowe
20 V