T523W686M025APE100
Numer produktu DigiKey
399-T523W686M025APE100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T523W686M025APE100
Opis
68.0UF 25.0V
Szczegółowy opis
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Pojemność
68 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V