T498X107K016ATE100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KEMET
W magazynie: 5 083
Arkusz danych
Similar
Arkusz danych
W magazynie: 500
W magazynie: 319
W magazynie: 281
W magazynie: 692
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T498 Series
T498X107K016ATE100
Numer produktu DigiKey
399-5208-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T498X107K016ATE100
Opis
CAP TANT 100UF 10% 16V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T498X107K016ATE100 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 150°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
X
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
16 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Kwalifikacja
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 150°C