T498D107K006ATE600 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 5 083
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 319
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 692
Similar
Similar
W magazynie: 500
W magazynie: 281
Bezpośrednie
Vishay Sprague
Vishay Sprague
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 600mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T498 Series
T498D107K006ATE600
Numer produktu DigiKey
399-4755-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T498D107K006ATE600
Opis
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T498D107K006ATE600 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 150°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
D
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm
Kwalifikacja
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 150°C