T494V107K006AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 5 083
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 319
W magazynie: 692
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
W magazynie: 256
KYOCERA AVX
W magazynie: 46
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 200mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T494V107K006AT
Numer produktu DigiKey
399-9456-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T494V107K006AT
Opis
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T494V107K006AT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
V
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm