T494C476M006AT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 1 205
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2312 (6032 metryczne) 250mOhm