MMK5474K63J02L16.5TR18
Numer produktu DigiKey
399-11456-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-11456-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MMK5474K63J02L16.5TR18
Opis
CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMK5474K63J02L16.5TR18 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,138" (7,20mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Nieaktualne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
40V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V