MMK5474K63J02L16.5TR18 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MMK5474K63J02L16.5TR18 |
Opis | CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.47 µF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, metalizowany Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | MMK5474K63J02L16.5TR18 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 100°C |
Prod. | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Seria | Obudowa / skrzynia |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Rozmiar / wymiar 0,283" x 0,138" (7,20mm x 3,50mm) (dł. x szer.) |
Status części Nieaktualne | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,315" (8,00mm) |
Pojemność | Zakończenie Wtyki PC |
Tolerancja ±10% | Rozstaw odprowadzeń 0,197" (5,00mm) |
Napięcie znamionowe - prąd zmienny 40V | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Napięcie znamionowe - prąd stały 63V | Bazowy numer produktu |