C911U152MVVDCAWL40 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
1500 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C911U152MVVDCAWL40
Numer produktu DigiKey
C911U152MVVDCAWL40-ND
Producent
Numer produktu producenta
C911U152MVVDCAWL40
Opis
CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C911U152MVVDCAWL40 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)