C921U152MVWDCAWL40 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
1500 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U152MVWDCAWL40
Numer produktu DigiKey
C921U152MVWDCAWL40-ND
Producent
Numer produktu producenta
C921U152MVWDCAWL40
Opis
CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C921U152MVWDCAWL40 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y1
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)