C911U152MVVDBA7317 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
1500 pF ±20% 400V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C911U152MVVDBA7317
Numer produktu DigiKey
399-9483-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C911U152MVVDBA7317
Opis
CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C911U152MVVDBA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)