C412C104K5R5TA7293 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KYOCERA AVX
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C412C104K5R5TA7293
Numer produktu DigiKey
399-C412C104K5R5TA7293TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C412C104K5R5TA7293
Opis
CAP CER AXL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C412C104K5R5TA7293 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,170" (3,05mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%