C412C104K5R5CA7293 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
KYOCERA AVX
Ilustracja dla C412C104K5R5CA7293 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C412C104K5R5CA7293
Numer produktu DigiKey
399-C412C104K5R5CA7293TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C412C104K5R5CA7293
Opis
.100UF 50.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,170" (3,05mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%