C412C104K5R5TA7200
Numer produktu DigiKey
399-4484-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-4484-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C412C104K5R5TA7200
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C412C104K5R5TA7200 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,170" (3,05mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%