Produkt C1812P104K5XSH7189 jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 88
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
W magazynie: 923
W magazynie: 627
Similar
Similar
W magazynie: 630
Ilustracja dla C1812P104K5XSH7189 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1812P104K5XSH7189
Numer produktu DigiKey
399-9447-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-9447-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-9447-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812P104K5XSH7189
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1812
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1812P104K5XSH7189 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,125" (4,57mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,095" (2,41mm)