C1812F104K5RACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 447
W magazynie: 130
Similar
Vishay Vitramon
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FO-CAP 1812 (4532 Metric) x 1.10mm
C1812F104K5RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1812F104K5RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1812F104K5RACTU
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1812F104K5RACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)