C1812F104K1RACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 447
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 2 702
Arkusz danych
W magazynie: 130
W magazynie: 38 556
Similar
Vishay Vitramon
0.1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FO-CAP 1812 (4532 Metric) x 1.10mm
C1812F104K1RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1812F104K1RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1812F104K1RACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1812F104K1RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1812F104K1RACTU
Opis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1812F104K1RACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)