C1812P104K5XSH7189 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C1812P104K5XSH7189 |
Opis | CAP CER 0.1UF 50V X7R 1812 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1812P104K5XSH7189 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Produkt wycofany z oferty DigiKey | Obudowa / skrzynia 1812 (4532 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,180" x 0,125" (4,57mm x 3,18mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,095" (2,41mm) |