C1210C274M8JACTU | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 399-C1210C274M8JACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | C1210C274M8JACTU |
Opis | CAP CER 0.27UF 10V U2J 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.27 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne U2J 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1210C274M8JACTU Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Niski poziom ESL, niski współczynnik rozproszenia |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Grubość (maks.) 0,035" (0,88mm) |