C1210C274J5JACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1210C274J5JACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1210C274J5JACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1210C274J5JACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1210C274J5JACTU
Opis
CAP CER 0.27UF 50V U2J 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.27 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1210C274J5JACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, niski współczynnik rozproszenia
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)