C1210C274F5JACTU
Numer produktu DigiKey
399-16924-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1210C274F5JACTU
Opis
CAP CER 0.27UF 50V U2J 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.27 µF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1210C274F5JACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, niski współczynnik rozproszenia
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)