C0603C224K3RECAUTO7411 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 5 541
KEMET
W magazynie: 16 092
Arkusz danych
YAGEO
TDK
TDK
W magazynie: 157
Murata Electronics
Murata Electronics
0.22 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603C224K3RECAUTO7411
Numer produktu DigiKey
399-C0603C224K3RECAUTO7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C224K3RECAUTO7411
Opis
CAP CER 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603C224K3RECAUTO7411 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)