GCM188R71E224KA55D | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GCM188R71E224KA55D |
Opis | CAP CER 0.22UF 25V X7R 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.22 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | GCM188R71E224KA55D Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,035" (0,90mm) |