C0603C224K3RACAUTO7411
Numer produktu DigiKey
399-C0603C224K3RACAUTO7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603C224K3RACAUTO7411CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603C224K3RACAUTO7411DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603C224K3RACAUTO7411
Opis
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C224K3RACAUTO7411 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)