C0603C106M8PAC7081 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 16 667
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KYOCERA AVX
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
YAGEO
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
10 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603C106M8PAC7081
Numer produktu DigiKey
399-C0603C106M8PAC7081TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C106M8PAC7081
Opis
CAP CER 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
49 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603C106M8PAC7081 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)