C0603C106M8PAC7411
Numer produktu DigiKey
399-C0603C106M8PAC7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603C106M8PAC7411CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603C106M8PAC7411DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603C106M8PAC7411
Opis
CAP CER 10UF 10V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
49 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C106M8PAC7411 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)