GMC10X5R106M10NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC10X5R106M10NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC10X5R106M10NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC10X5R106M10NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC10X5R106M10NT
Opis
CAP0603 X5R 10UF 20% 10V
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)