CC0402JRX7R9BB392 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 4 232
Arkusz danych
KEMET
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
3900 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.