ASPHSPH24K305
Numer produktu DigiKey
455-3083-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASPHSPH24K305
Opis
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 12" TIN
Szczegółowy opis
Czarne 24 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo do gniazda Cyna 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
24 AWG
Długość
12,0" (304,8mm)
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Długość alternatywna
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 2" TIN
W magazynie: 0
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 4" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 8" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 10" TIN