ASPHSPH24K254
Numer produktu DigiKey
455-3360-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASPHSPH24K254
Opis
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 10" TIN
Szczegółowy opis
Czarne 24 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo do gniazda Cyna 10,0" (254,0mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
24 AWG
Długość
10,0" (254,0mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 4 070
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Długość alternatywna
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 2" TIN
W magazynie: 0
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 12" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 4" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 8" TIN