ASPHSPH24K152
Numer produktu DigiKey
455-3082-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASPHSPH24K152
Opis
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czarne 24 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo do gniazda Cyna 6,00" (152,40mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
24 AWG
Producent
JST Sales America Inc.
Wykończenie styku
Cyna
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba rzędów
1
Status części
Aktywny
Liczba żył
1
Końcówka styku
Gniazdo do gniazda
Bazowy numer produktu
Długość
6,00" (152,40mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 2" TIN
W magazynie: 0
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 12" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 4" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 8" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 10" TIN