1575AT43A0040001E
Numer produktu DigiKey
712-1575AT43A0040001ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-1575AT43A0040001ECT-ND - Taśma cięta (CT)
712-1575AT43A0040001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1575AT43A0040001E
Opis
RF ANT 1.561GHZ/1.575GHZ CHIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz GNSS (Beidou, GLONASS, GPS) Mikroukład Anteny RF 1,561GHz - 1,602GHz 0,5dBi, 1dBi Lutowany Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1575AT43A0040001E Modele
Kategoria
Liczba pasków
3
Producent
Johanson Technology Inc.
Straty odbiciowe
-9,5dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wzmocnienie
0,5dBi, 1dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
3 W
Standard/grupa RF
Nawigacja
Zakończenie
Lutowany
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz
Wysokość (maks.)
0,031" (0,80mm)
Zakres częstotliwości
1,561GHz - 1,602GHz