0915AT43A0026001E
Numer produktu DigiKey
712-0915AT43A0026001ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-0915AT43A0026001ECT-ND - Taśma cięta (CT)
712-0915AT43A0026001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0915AT43A0026001E
Opis
RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
915MHz Mikroukład Anteny RF 902MHz - 928MHz -1dBi Lutowany Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0915AT43A0026001E Modele
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Johanson Technology Inc.
Straty odbiciowe
-8,5dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wzmocnienie
-1dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
2 W
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Zakończenie
Lutowany
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
915MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zakres częstotliwości
902MHz - 928MHz
Wysokość (maks.)
0,031" (0,80mm)