ESD4V5DH-HF
Numer produktu DigiKey
641-ESD4V5DH-HFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
641-ESD4V5DH-HFCT-ND - Taśma cięta (CT)
641-ESD4V5DH-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ESD4V5DH-HF
Opis
TVS DIODE 4.5VWM 10VC DFN16102L
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10V Zacisk 105A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DFN1610-2L
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
105A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1000W (1kW)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Pojemność przy częstotliwości
330pF przy 1MHz
Kanały jednokierunkowe
1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
4,5V (maks.)
Napięcie - przebicia (min.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
2-UDFN
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
10V